HISTORIE

FESTIVALU ROCK HEART

Festival Rock Heart, který každoročně přiláká do Moravského Krumlova tisíce návštěvníků nejen z České republiky ale také ze zahraničí, se za pouhé dva roky své existence stal jedním z největších festivalů na jihu Moravy.

Hudební program nabitý legendami světové i tuzemské rock-metalové scény a mimořádná atmosféra, kterou podtrhuje prostředí překrásného zámeckého amfiteátru. To jsou hlavní atributy Rock Heartu, který se vryl do srdcí návštěvníků hned při své premiéře, která se odehrála pod taktovkou ikonických HELLOWEEN v roce 2016.

2017

V roce 2017 se ambiciózní festival rozrostl do dvou dní, během kterých na pódiu Rock Heartu převedli svoji show bohatou na pyrotechniku a světelné efekty švédští AMON AMARTH, stále populárnější německá kapela POWERWOLF nebo finské stálice LORDI a SONATA ARCTICA. Tuzemskou scénu reprezentovali např. ŠKWOR, ARAKAIN, DYMYTRY, HARLEJ, CITRON, ALKEHOL, TORR, DEBUSTROL, SALAMANDRA, KOMUNÁL nebo DEBILL HEADS.


„Jako vždy měli organizátoři všechno pevně pod palcem a fanoušci si lebedili ve stínu stromů zámeckého parku. Po všech stránkách vymakaná akce splnila do puntíku všechny sliby- parádní prostory, super hudební zážitky, žádný dlouhý čekání..... prostě pohodička. Nově byly k dispozici taky kempy, takže nikdo nikam nespěchal a vyprodaný areál hřměl, až se zámek otřásal v základech." (Fakker)


„Program byl opravdu bohatý. Na lineupu zářily hned čtyři zahraniční hvězdy! Kapely daly do vystoupení maximum, fanoušci byli naprosto úžasní a málokdo by tipoval, že se jedná teprve o druhý ročník festivalu. Pořadatelům by měla putovat pochvala a poděkování, protože se opravdu činili. Podle nás má festival do budoucna obrovský potenciál a tímto zveme všechny, aby příští rok neváhali a na tuto super akci dorazili. My už se moc těšíme!" (musicgate.cz)


Odkazy na články

REGIOLIST, FAKKER.CZIREPORT.CZMUSICGATE.CZ

Fotogalerie 2017

kliknutím na obrázek zobrazíte celou galerii

2016

LINE-UP 2016:
HELLOWEEN, Jerem.I, Kern, Sebastien, Gate Crasher, Hentai Corporation, Bastard, Monroe


„Krásné prostředí areálu zámku v Moravském Krumlově, počasí ryze letní a k tomu dýně ve velmi dobré kondici a myšlenkovém rozmaru. Nové jméno na festivalové mapě Rock Heart si prvním ročníkem snad zadělalo na další pokračování, neboť výše uvedené skutečnosti vytvořily opravdu výživnou a zároveň pohodovou sobotu." (Spark, hodnocení 95%)


„Festival Rock Heart po všech stránkám příjemně překvapil. Ze všech stran jsem slyšela pochvalné ódy od lidí, kteří už mají nějaký ten festival za sebou a nemohla jsem, než souhlasit. Rock Heart si svým prvním ročníkem určitě získal spoustu pravidelných účastníků a já jim přeju další úspěšné roky. Budu mezi prvními, kdo se tam určitě příští rok v srpnu zase podívá." (hudebniknihovna.cz)


 Odkaz na články

SPARK

Fotogalerie 2016

kliknutím na obrázek zobrazíte celou galerii

TOP